S1008R-333J
API DelevanAPI Delevan
S1008R-333J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Dataark: S1008R-333J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-333J
Varenummer S1008R-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46982 pcs Datablad S1008R-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 (2520 Metric) Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1008 (2520 Metric)
Andre navne S1008R-333J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC-modstand (DCR) 7.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 125mA Nuværende - Mætning -