S1008R-391K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-391K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-391K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 840MA 160 MOHM
Dataark: S1008R-391K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-391K
Varenummer S1008R-391K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 840MA 160 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42107 pcs Datablad S1008R-391K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S1008R-391K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 278MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 840mA 160 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 160 mOhm Max
Nuværende vurdering 840mA Nuværende - Mætning -