S1008R-393K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-393K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-393K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
Dataark: S1008R-393K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-393K
Varenummer S1008R-393K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36818 pcs Datablad S1008R-393K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S1008R-393K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 39µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 10MHz Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Inductor 120mA 8 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 8 Ohm Max Nuværende vurdering 120mA