S1008R-471K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-471K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1008R-471K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 815MA 170 MOHM
Dataark: S1008R-471K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1008R-471K
Varenummer S1008R-471K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 815MA 170 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16696 pcs Datablad S1008R-471K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie S1008R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN7894CT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 255MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 815mA 170 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 170 mOhm Max
Nuværende vurdering 815mA Nuværende - Mætning -