S1210R-183J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-183J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-183J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD
Dataark: S1210R-183J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210R-183J
Varenummer S1210R-183J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94340 pcs Datablad S1210R-183J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 (3225 Metric) Størrelse / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210R-183J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 21MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Inductor 240mA 2.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 2.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 240mA Nuværende - Mætning -