S1210R-221K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-221K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1210R-221K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 876MA 250 MOHM
Dataark: S1210R-221K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1210R-221K
Varenummer S1210R-221K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 876MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58123 pcs Datablad S1210R-221K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Shielded Serie S1210R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne S1210R-221K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 220nH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 300MHz Detaljeret beskrivelse 220nH Shielded Inductor 876mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max Nuværende vurdering 876mA