S1812-154J
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-154J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD
Dataark: S1812-154J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1812-154J
Varenummer S1812-154J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55893 pcs Datablad S1812-154J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-154J 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 5MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 8 Ohm Max
Nuværende vurdering 158mA Nuværende - Mætning -