S1812-181G
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-181G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM
Dataark: S1812-181G.pdf
  • Besked
Specifikationer for S1812-181G
Varenummer S1812-181G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27512 pcs Datablad S1812-181G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-181G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 350MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 1.29A 120 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.29A Nuværende - Mætning -