S1812-334J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-334J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Dataark: S1812-334J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-334J
Varenummer S1812-334J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56890 pcs Datablad S1812-334J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 (4532 Metric) Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812-334J 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 3.7MHz
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Inductor 129mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 12 Ohm Max
Nuværende vurdering 129mA Nuværende - Mætning -