S1812-391K
API DelevanAPI Delevan
S1812-391K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812-391K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM
Dataark: S1812-391K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812-391K
Varenummer S1812-391K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 876MA 260 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110648 pcs Datablad S1812-391K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN1107TR
S1812-391K TR 500
S1812-391M
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 390nH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 215MHz Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 876mA 260 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 260 mOhm Max Nuværende vurdering 876mA