S1812R-154K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-154K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-154K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD
Dataark: S1812R-154K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-154K
Varenummer S1812R-154K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64191 pcs Datablad S1812R-154K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-154K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 5MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 8 Ohm Max
Nuværende vurdering 158mA Nuværende - Mætning -