S1812R-181K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-181K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S1812R-181K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM
Dataark: S1812R-181K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for S1812R-181K
Varenummer S1812R-181K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 1.29A 120 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63318 pcs Datablad S1812R-181K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne S1812R-181K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 180nH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 350MHz Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 1.29A 120 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max Nuværende vurdering 1.29A