S3483-4R7M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S3483-4R7M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.96A 43 MOHM
Dataark: S3483-4R7M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for S3483-4R7M
Varenummer S3483-4R7M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 1.96A 43 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5067 pcs Datablad S3483-4R7M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Afskærmning Shielded Serie S3483
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne Q1037139
S3483-4R7M TR 1000
Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 4.7µH Højde - Siddende (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.96A 43 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 43 mOhm Max Nuværende vurdering 1.96A
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S3483R-180M
S3483R-180M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
På lager: 48306 pcs
Hent: S3483R-180M.pdf
RFQ
S34591
S34591
producenter: Newava Technology
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 630MA 180 MOHM
På lager: 26188 pcs
Hent: S34591.pdf
RFQ
S3483R-1R0M
S3483R-1R0M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
Hent: S3483R-1R0M.pdf
producenter: Newava Technology
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 2.25A 35 MOHM SMD