S3483R-180M
Produkt oversigt
Varenummer: S3483R-180M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
Dataark: S3483R-180M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S3483R-180M
Varenummer S3483R-180M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48306 pcs Datablad S3483R-180M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Afskærmning Shielded Serie S3483R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S3483R-180M 1000 TR Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Wirewound Inductor 1mA 120 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max
Nuværende vurdering 1mA Nuværende - Mætning 1mA