S4924-224J
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD
Dataark: S4924-224J.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-224J
Varenummer S4924-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38785 pcs Datablad S4924-224J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-224J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 7.5MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 247mA 5 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 5 Ohm Max
Nuværende vurdering 247mA Nuværende - Mætning 67mA