S4924-224K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-224K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD
Dataark: S4924-224K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-224K
Varenummer S4924-224K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 247MA 5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41432 pcs Datablad S4924-224K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-224K TR 800
S4924-224KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 220µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 7.5MHz Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 247mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 5 Ohm Max Nuværende vurdering 247mA
Nuværende - Mætning 67mA