S4924-391K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-391K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM
Dataark: S4924-391K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for S4924-391K
Varenummer S4924-391K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45095 pcs Datablad S4924-391K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-391K TR 800
S4924-391KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Phenolic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 390nH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 250MHz Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 1.45A 180 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 180 mOhm Max Nuværende vurdering 1.45A
Nuværende - Mætning 1.45A