S4924-393H
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-393H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM
Dataark: S4924-393H.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924-393H
Varenummer S4924-393H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26082 pcs Datablad S4924-393H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-393H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 29MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Inductor 397mA 1.93 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.93 Ohm Max
Nuværende vurdering 397mA Nuværende - Mætning 150mA