S4924-564K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-564K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
Dataark: S4924-564K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for S4924-564K
Varenummer S4924-564K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39992 pcs Datablad S4924-564K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-564K TR 800
S4924-564KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 560µH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 4.7MHz Detaljeret beskrivelse 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 10.5 Ohm Max Nuværende vurdering 171mA
Nuværende - Mætning 40mA