S4924-681K
API DelevanAPI Delevan
S4924-681K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4924-681K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM
Dataark: S4924-681K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for S4924-681K
Varenummer S4924-681K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44690 pcs Datablad S4924-681K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924-681K TR 800
S4924-681KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Phenolic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.220" (5.58mm)
Frekvens - Selvresonans 190MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 915mA 450 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 450 mOhm Max Nuværende vurdering 915mA
Nuværende - Mætning 915mA