S4924R-103H
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-103H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 485MA 1.62 OHM
Dataark: S4924R-103H.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-103H
Varenummer S4924R-103H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 485MA 1.62 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21056 pcs Datablad S4924R-103H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-103H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 46MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Inductor 485mA 1.62 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.62 Ohm Max
Nuværende vurdering 485mA Nuværende - Mætning 485mA