S4924R-104K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-104K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 312MA 3.12 OHM
Dataark: S4924R-104K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-104K
Varenummer S4924R-104K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 312MA 3.12 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48049 pcs Datablad S4924R-104K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-104K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 312mA 3.12 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.12 Ohm Max
Nuværende vurdering 312mA Nuværende - Mætning 113mA