S4924R-183J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-183J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM
Dataark: S4924R-183J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for S4924R-183J
Varenummer S4924R-183J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36475 pcs Datablad S4924R-183J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-183J 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Inductor 580mA 890 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 890 mOhm Max
Nuværende vurdering 580mA Nuværende - Mætning 250mA