S4924R-184K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-184K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM
Dataark: S4924R-184K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-184K
Varenummer S4924R-184K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 263MA 4.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48016 pcs Datablad S4924R-184K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-184K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 8MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Inductor 263mA 4.4 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 263mA Nuværende - Mætning 76mA