S4924R-271K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-271K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM
Dataark: S4924R-271K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-271K
Varenummer S4924R-271K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 270NH 1.855A 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50390 pcs Datablad S4924R-271K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 47 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-271K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 270nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 300MHz
Detaljeret beskrivelse 270nH Shielded Inductor 1.855A 110 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.855A Nuværende - Mætning 1.855A