S4924R-273K
Produkt oversigt
Varenummer: S4924R-273K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM
Dataark: S4924R-273K.pdf
  • Besked
Specifikationer for S4924R-273K
Varenummer S4924R-273K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45421 pcs Datablad S4924R-273K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie S4924R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne S4924R-273K 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 38MHz
Detaljeret beskrivelse 27µH Shielded Inductor 504mA 1.19 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.19 Ohm Max
Nuværende vurdering 504mA Nuværende - Mætning 195mA