SDS850R-103M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-103M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS850R-103M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD
Dataark: SDS850R-103M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDS850R-103M
Varenummer SDS850R-103M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 1.5A 100 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57576 pcs Datablad SDS850R-103M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)