SDS850R-124M
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-124M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDS850R-124M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120UH 450MA 750 MOHM
Dataark: SDS850R-124M.pdf
  • Besked
Specifikationer for SDS850R-124M
Varenummer SDS850R-124M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120UH 450MA 750 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57493 pcs Datablad SDS850R-124M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)