SP1008R-332K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-332K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-332K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM
Dataark: SP1008R-332K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-332K
Varenummer SP1008R-332K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 477MA 527 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31374 pcs Datablad SP1008R-332K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Andre navne SP1008R-332K TR 500
SP1008R-332KTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 465mA 527 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 527 mOhm Max
Nuværende vurdering 465mA Nuværende - Mætning -