SP1008R-391H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 1.1A 118 MOHM
Dataark: SP1008R-391H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-391H
Varenummer SP1008R-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 1.1A 118 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24202 pcs Datablad SP1008R-391H.pdf
Type Wirewound Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Andre navne SP1008R-391H 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Wirewound Inductor 980mA 118 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 118 mOhm Max
Nuværende vurdering 980mA Nuværende - Mætning -