SP1008R-821K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-821K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-821K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
Dataark: SP1008R-821K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-821K
Varenummer SP1008R-821K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14689 pcs Datablad SP1008R-821K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1008R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1008R-821KCT
SP1008R821K
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 820nH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 167 mOhm Max
Nuværende vurdering 824mA Nuværende - Mætning -