SP1008R-822J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1008R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
Dataark: SP1008R-822J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1008R-822J
Varenummer SP1008R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40647 pcs Datablad SP1008R-822J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Andre navne SP1008R-822J 2000 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 271mA 1.54 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.54 Ohm Max
Nuværende vurdering 271mA Nuværende - Mætning -