SP1812R-104H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-104H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-104H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 250MA 3.2 OHM
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-104H
Varenummer SP1812R-104H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 250MA 3.2 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30342 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne SP1812R-104H 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning 206mA