SP1812R-122H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-122H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-122H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-122H
Varenummer SP1812R-122H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32897 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne SP1812R-122H 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 1.51A 88 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 88 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.51A Nuværende - Mætning 1.89A