SP1812R-184H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-184H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-184H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 172MA 6.7 OHM
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-184H
Varenummer SP1812R-184H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 172MA 6.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32533 pcs Datablad
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1812R-184H 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Inductor 172mA 6.7 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 6.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 172mA Nuværende - Mætning 154mA