SP1812R-222G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-222G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SP1812R-222G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1300 pcs
  • Besked
Specifikationer for SP1812R-222G
Varenummer SP1812R-222G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25508 pcs Datablad
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Shielded Serie SP1812R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne SP1812R-222G 650 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 1.17A 150 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.17A Nuværende - Mætning 1.39A