AR451592175CCAF
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
AR451592175CCAF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AR451592175CCAF
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse RF ANT 1.592GHZ MODULE CABLE MAG
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for AR451592175CCAF
Varenummer AR451592175CCAF Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse RF ANT 1.592GHZ MODULE CABLE MAG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1204 pcs Datablad
VSWR 3.1 Afslutning Cable (254mm)
Serie - Retur tab -
Emballage Bulk Andre navne 1171-1074
Antal Bands 1 Monteringstype Magnetic, Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 0.885" (22.48mm)
Gevinst 3dBic Frekvensområde 1.567GHz ~ 1.617GHz
Frekvensgruppe UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Frekvens (Center / Band) 1.592GHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 1.592GHz Module RF Antenna 1.567GHz ~ 1.617GHz 3dBic Cable (254mm) Magnetic, Chassis Mount