AR48-HZL/07-TT-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR48-HZL/07-TT-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AR48-HZL/07-TT-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Dataark: AR48-HZL/07-TT-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10008 pcs
  • Besked
Specifikationer for AR48-HZL/07-TT-R
Varenummer AR48-HZL/07-TT-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21593 pcs Datablad AR48-HZL/07-TT-R.pdf
Type DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Afslutning Postlængde -
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - Parring 0.100" (2.54mm)
Emballage Tube Andre navne AE10045
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 48 (2 x 24)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Boligmateriale Thermoplastic, Polyester Funktioner Open Frame
Nuværende vurdering 3A Kontakt modstand 4 mOhm