SCIF-9112-503
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SCIF-9112-503
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 0.05UF 100V AXIAL
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
150 pcs
  • Besked
Specifikationer for SCIF-9112-503
Varenummer SCIF-9112-503 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 0.05UF 100V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17538 pcs Datablad
Spændingsvurdering 100V Tolerance -
Trådstørrelse 4-40 Temperaturkoefficient -
Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.340" L (3.96mm x 8.64mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Bushing Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsætnings tab 45dB @ 100MHz
Højde (Max) - Detaljeret beskrivelse 0.05µF Feed Through Capacitor 100V 5A 10 mOhm Axial, Bushing
DC-modstand (DCR) (Max) 10 mOhm Nuværende 5A
kapacitans 0.05µF