SCIF-9120-101
Produkt oversigt
Varenummer: SCIF-9120-101
Producent / Mærke: API Technologies Corp.
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
  • Besked
Specifikationer for SCIF-9120-101
Varenummer SCIF-9120-101 Fabrikant API Technologies Corp.
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18320 pcs Datablad
Spændingsvurdering 200V Tolerance -
Trådstørrelse 4-40 Temperaturkoefficient -
Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.340" L (3.96mm x 8.64mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Bushing Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsætnings tab 10dB @ 300MHz
Højde (Max) - Detaljeret beskrivelse 100pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC-modstand (DCR) (Max) - Nuværende 10A
kapacitans 100pF