A-CCS20-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS20-Z-SM-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-CCS20-Z-SM-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Dataark: A-CCS20-Z-SM-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-CCS20-Z-SM-R
Varenummer A-CCS20-Z-SM-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET PLCC 20POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4915 pcs Datablad A-CCS20-Z-SM-R.pdf
Type PLCC Afslutning Postlængde 0.130" (3.30mm)
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Andre navne ACCS20ZSMR
AE10068
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 20 (4 x 5)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Funktioner Closed Frame
Nuværende vurdering 1A Kontakt modstand 30 mOhm
Kontaktmateriale - Post Phosphor Bronze Kontaktmateriale - Parring Phosphor Bronze
Kontakt Afslut tykkelse - Post 150.0µin (3.81µm) Kontakt Afslut tykkelse - Parring 150.0µin (3.81µm)
Kontakt Afslut - Post Tin Kontakt Afslut - Parring Tin
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A-CCS-044-Z-T
A-CCS-044-Z-T
producenter: ASSMANN WSW Components
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
På lager: 87824 pcs
Hent: A-CCS-044-Z-T.pdf
RFQ
A-CCS20-Z-SM
A-CCS20-Z-SM
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
På lager: 3038 pcs
Hent: A-CCS20-Z-SM.pdf
RFQ
A-CCS20-Z
A-CCS20-Z