A-CCS28-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS28-Z-SM-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-CCS28-Z-SM-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET PLCC 28POS TIN
Dataark: A-CCS28-Z-SM-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-CCS28-Z-SM-R
Varenummer A-CCS28-Z-SM-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET PLCC 28POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3660 pcs Datablad A-CCS28-Z-SM-R.pdf
Type PLCC Afslutning Postlængde 0.130" (3.30mm)
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Andre navne ACCS28ZSMR
AE10069
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 28 (4 x 7)
Nuværende vurdering 1A Kontakt modstand 30 mOhm
Kontaktmateriale - Post Phosphor Bronze Kontaktmateriale - Parring Phosphor Bronze
Kontakt Afslut tykkelse - Post 150.0µin (3.81µm) Kontakt Afslut tykkelse - Parring 150.0µin (3.81µm)
Kontakt Afslut - Post Tin Kontakt Afslut - Parring Tin
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A-CCS20-Z-R
A-CCS20-Z-R
producenter: ASSMANN WSW Components
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
På lager: 3414 pcs
Hent: A-CCS20-Z-R.pdf
RFQ
A-CCS32-Z
A-CCS32-Z
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
På lager: 6689 pcs
Hent: A-CCS32-Z.pdf
RFQ
A-CCS28-Z
A-CCS28-Z
Beskrivelse: CONN SOCKET PLCC 28POS TIN