A-CCS32-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS32-Z-SM-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-CCS32-Z-SM-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Dataark: A-CCS32-Z-SM-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-CCS32-Z-SM-R
Varenummer A-CCS32-Z-SM-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET PLCC 32POS TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5780 pcs Datablad A-CCS32-Z-SM-R.pdf
Type PLCC Afslutning Postlængde 0.130" (3.30mm)
Afslutning Solder Serie -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Parring 0.050" (1.27mm)
Emballage Tube Andre navne ACCS32ZSMR
AE10070
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal positioner eller stifter (gitter) 32 (2 x 7, 2 x 9)
Nuværende vurdering 1A Kontakt modstand 30 mOhm