A-DS50LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-DS50LL-TAXL-B-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50P STR SLDR CUP
Dataark: A-DS50LL-TAXL-B-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-DS50LL-TAXL-B-R
Varenummer A-DS50LL-TAXL-B-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50P STR SLDR CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3619 pcs Datablad A-DS50LL-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated Serie -
Emballage Tray Driftstemperatur -
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Funktioner Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale -
Kontaktformular - Kontakt Afslut tykkelse Flash
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub Farve -
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A-DS50PP-TAXL-B-R
A-DS50PP-TAXL-B-R
producenter: ASSMANN WSW Components
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
På lager: 3291 pcs
Hent: A-DS50PP-TAXL-B-R.pdf
RFQ
A-DS25PP-TAXM-B-R
A-DS25PP-TAXM-B-R
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
På lager: 6656 pcs
Hent: A-DS25PP-TAXM-B-R.pdf
RFQ
A-DSF 09 LPIII/FP
A-DSF 09 LPIII/FP
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 9POS STR IDC