A-DS50PP-TAXM-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A-DS50PP-TAXM-B-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Dataark: A-DS50PP-TAXM-B-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for A-DS50PP-TAXM-B-R
Varenummer A-DS50PP-TAXM-B-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5596 pcs Datablad A-DS50PP-TAXM-B-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse 250V
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Steel Serie -
Emballage Tray Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 3A