AWP2-16-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-16-7241-T-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AWP2-16-7241-T-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET IDC 16POS W/STR GOLD
Dataark: AWP2-16-7241-T-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AWP2-16-7241-T-R
Varenummer AWP2-16-7241-T-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET IDC 16POS W/STR GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2945 pcs Datablad AWP2-16-7241-T-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable Wire Gauge -
Serie - Rækkevidde 0.079" (2.00mm)
Tonehøjde 0.079" (2.00mm) Emballage Tray
Andre navne AWP2167241TR
HSE16H
Antal rækker 2
Antal positioner 16 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Feed Through, Strain Relief Fastgørelsestype -
Detaljeret beskrivelse 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Kontakt type Female Socket