AWP2-26-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-26-7240-T-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AWP2-26-7240-T-R
Producent / Mærke: ASSMANN WSW Components
Produkt beskrivelse CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
Dataark: AWP2-26-7240-T-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for AWP2-26-7240-T-R
Varenummer AWP2-26-7240-T-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beskrivelse CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5359 pcs Datablad AWP2-26-7240-T-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable Wire Gauge -
Serie - Rækkevidde 0.079" (2.00mm)
Tonehøjde 0.079" (2.00mm) Emballage Tray
Andre navne AWP2267240TR
HTA26H
Antal rækker 2
Antal positioner 26 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Feed Through Fastgørelsestype -
Detaljeret beskrivelse 26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Kontakt type Female Socket