DAMAE15P
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAE15P
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 15 M CRIMP CLIN G30 ZIN
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAE15P
Varenummer DAMAE15P Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 2448 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut - Serie 3
Emballage - Andre navne CDAMAE15P
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal