DAMAD26S
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAD26S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for DAMAD26S
Varenummer DAMAD26S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1125 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*MA
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 3 Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal