DAMM15PM
BelBel
Bel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15PM
Producent / Mærke: Bel
Produkt beskrivelse DSUB 15 M PCB STR G50 ZINC
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15PM
Varenummer DAMM15PM Fabrikant Bel
Mængde Tilgængelig 3184 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning - Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 1
Emballage - Andre navne CDAMM15PM
Driftstemperatur -65°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Brass Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Green Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMM15PNM
DAMM15PNM
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
På lager: 780 pcs
Hent:
RFQ
DAMM15PMF225
DAMM15PMF225
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M PCB STR G50 SS F225
På lager: 2394 pcs
Hent:
RFQ
DAMM15PNK87
DAMM15PNK87
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
På lager: 4107 pcs
Hent: DAMM15PNK87.pdf
DAMM15PMA159
DAMM15PMA159
Hent: DAMM15PMA159.pdf
DAMM15PLA101
DAMM15PLA101
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Hent: DAMM15PLA101.pdf
DAMM15PK87
DAMM15PK87